حمایت مجمع خیران نخبه پرور فارس از فرآیند اجرای برنامه ملی شهاب در آموزش و پرورش عشایری


به گزارش روابط عمومی مجمع خیران نخبه پرور فارس، پیرو تاکید هیات مدیره مجمع در خصوص حمایت از شناسایی و هدایت استعدادهای استانی در برنامه ملی شهاب، از آنجا که یکی از ادارات وسیع و پرانگیزه در این امر اداره آموزش و پرورش عشایر است لذا همکاری مجمع با این اداره در زمینه مذکور صورت گرفت.


دو نشست کاری به فاصله یک هفته با حضورآقای حیدری؛ رئیس اداره آموزش و پرورش عشایرفارس وآقای رضا زاده؛ معاون آموزش و پرورش عشایر فارس، آقای دکتر غلامی؛ رئیس اداره سمپاد اداره کل آموزش و پروش فارس و آقای دکتر فخار زاده؛ معاون بنیاد نخبگان فارس و نماینده مجمع برگزار شد.
در این جلسات برنامه ریزی لازم برای آموزش نحوه شناسایی استعدادها براساس برنامه ملی شهاب، برای 580 معلم در 6 ناحیه مختلف استان در آموزش و پرورش عشایری، انجام شد. این مجمع به پشتیبانی خیران نیک اندیش هزینه مدرسین این دوره های آموزشی و کمک در رفت و آمد آنان به مناطق عشایری را پذیرفته است.
همچنین به دلیل کمبود چادر سفید (کلاس درس سیار) در سال تحصیلی آتی مجمع خیران نخبه پرور در تلاش است که با حمایت خیران گرامی تعدادی چادر بدین منظور تهیه و تا قبل از مهر ماه به  اداره آموزش و پرورش عشایری تحویل نماید.

همچنین به اطلاع میرسانیم در صورت تمایل به مشارکت در تهیه چادرهای سفید جهت تشکیل مدرسه دانش‌آموزان عشایر می توانید با مجمع در ساعات اداری با شماره 36242918 یا در ساعات غیراداری با مدیرعامل مجمع آقای دکتر شریف با شماره 09177153259 تماس حاصل فرمایید.